پاکسازی و فیشیال پوست | هیدرودرم (هیدروفیشیال) چیست؟

پاکسازی و فیشیال پوست

هیدرودرم ( هیدرو فیشیال ) چیست؟

هیدرو فیشیال در واقع روشی غیر تهاجمی برای پاک سازی و جوانسازی پوست است که در این روش نسبتا جدید از دستگاه های مختلفی می توان استفاده کرد.

هیدرودرمی چیست؟

هیدرودرمی به عملیاتی گفته می شود که در آن لطافت و آب از دست رفته پوست را باز می گرداند و نیز کثیفی های به جا مانده از مواد شیمایی استفاده شده روی پوست را نیز از سطح پوست جمع میکند و باعث ترمیم و بازسازی طبیعی پوست شما می شود.

دستگاه های فیشیال

در این زمینه می توان دستگاه های آکوا فیشیال به عنوان کهنه کار ترین دستگاه هیدرو فیشیال ، هیدرو فشیال در دو نوع موتور سنگین و موتور سبک به عنوان دستگاهی تکمیل تر از آکوا فشیال و در نهایت به روز ترین دستگاه فشیال آکوا اسکین را در این زمینه معرفی نمود .
در ادامه به معرفی دستگاه هیدرو فشیال ۶ کاره می پردازیم

در این دستگاه هیدروفیشیال ۹ کاره چند مرحله‌ای سلول‌ های مرده را استخراج کرده و پاک می‌کند و سپس پوست را با استفاده از یک سرم حاوی آنتی‌ آکسیدان‌ ها، پپتید ها و اسید هیالورونیک جوان‌سازی می‌کند.

دستگاه آکوا فیشیال ۹ کاره Aqua facial

این دستگاه دارای یکسال گار انتی میباشد.

از این دستگاه اصولاً برای درمان مشکلات زیر استفاده می‌شود:
• خطوط صورت و چین و چروک‌
• لک‌های صورت
• آفتاب‌سوختگی
• منافذ باز یا بسته
• آکنه‌های معمولی
• پوست چرب

هیدرودرم ( هیدرو فیشیال ) از یک روش مکش مارپیچ استفاده می‌کند که آلودگی‌ها را از بین برده و با باز کردن منافذ سرم را به لایه‌های عمیق آن رسوخ می‌دهد.

این روند درمانی بدون درد که در مطب پزشک انجام می‌شود نتایجی فوری و بلند مدت را برای همه انواع پوست‌ ها در بر داشته و دوره نقاهت نیز ندارد.

گرچه برخی افراد سفتی و سرخی را برای حدود یک ساعت تجربه می‌کنند اما با پیگیری کردن این درمان خواهید فهمید که عوارض جانبی و خطرات آن در کمترین حالت ممکن است و می توان گفت بی خطر ترین روش پاک سازی پوست می باشد.

هندپیس آر اف :

این هندپیس همانطور که از اسم آن مشخص است با تولید امواج رادیو فرکونسی می تواند باعث تحریک سلول های کلاژن ساز پوست شود و جوانسازی قابل توجهی را ایجاد کند

هند پیس درما اف :

این هندپیس در دو حالت کمک به کار پاک سازی ما می کند . از روی آن برای برداشت لایه های مورده پوست استفاده می شود و از از پشت این هند پیس برای جذب مواد یا اسید های استفاده شده روی پوست می توان بهره برد.

هند پیس الترا سونیک:

این هندپیس با ریز مولکول کردن مواد باعث جذب قوی و سریع مواد به پوست می شود . درواقع بعد از مالش یا اسپری کردن مواد مزو یا استفاده از ماسک های نقابی می توان از این هند پیس برای جذب مواد به صورت کامل استفاده نمود.

هند پیس ایر براش یا اسپری :

این هند پیس با اتصال به سطل های جلو یا تک سطل H202 در پشت دستگاه و تنظیم آن به وسیله سلکتور های روی دستگاه مواد و اسید های مصرفی را روی پوست با ریز ترین حالت پخش نماید.

هند پیس میکرودرم :

این هندپیس برای جمع آورای پوست های مورده مواد جا مانده روی پوست تخلیه کردن منافذ باز شده پوست از جمله جوش های سر سیاه مورد استفاده قرار می گیرد.

هند پیس چکش سرد:

پس از اتمام کار سایر هندپیس ها نوبت به این هند پیس لذت بخش می شود.
این هندپیس همانطور که از اسمش مشخص است خنک کننده سطح پوست است و باعث التیام پوست تحریک شده و ملتهب به وسلیه سایر هند پیس ها می باشد.

در انتها دستگاه هیدرو فشیال ۹ کاره یک مولتی فیشیال فول آپشن و حرفه ای به حساب می آید و خرید دستگاه هیدرو فشیال را یک امتیاز مثبت برای هر کلینیک به حساب آورد.

نظرات و تجربیات خود را درباره استفاده از این دستگاه در بخش ثبت دیدگاه ( در انتهای همین صفحه ) با ما به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*