هایفو بهتر است یا لیفت با نخ؟ مقایسه کامل دو روش

عکس مقایسه دو روش لیفت با نخ بهتره یا هایفو

هایفو بهتر است یا لیفت با نخ؟ این سوالی که برای بسیاری از افرادی که کاندیدای انجام عمل لیفت هستند؛ پیش می‌آِید. صورت همه ما پس از گذشت سنی دچار شل شدن پوست می شویم  و پوست ما به طور طبیعی حالت ارتجاعی و سفت بودن خود را ازدست میدهد. به کارگیری شیوه های درمانی و جوانسازی پوست امری بسیار ساده و رایج بوده که افراد می توانند از آن استفاده کنند. هایفوتراپی و لیفت با نخ دو روش جوان ساز پوست هستند که  برخی افراد با سوال هایی از قبیل لیفت با نخ بهتره یا هایفو رو به رو هستند که  در ادامه با آنها آشنا می شویم.

بنابراین با ما باشید تا در این مقاله درباره هایفو تراپی، لیفت با نخ، مزایا و معایب هرکدام آشنا شوید.

چرا پوست پیر و افتاده می شود؟

طبیعی است که با بالارفتن سن پوستمان دچار چین و چروک پیری شود. البته عوامل دیگری چون عدم استفاده از ضد آفتاب، عدم آبرسانی و بی توجهی به سلامت پوست از دلایل دیگری است که می تواند پوست را دچار پیری کند. پیری پوست به معنی ایجاد چروک، لک ها پوستی، شل شدن و آسیب پذیر بودن پوست به شمار می رود و جنسیت نمی شناسد. خطوط عمیق روی پیشانی، خط خنده، لک های عمیق، پیری دور چشم همه و همه از عوامل پیری پوست بوده و نیاز به بازسازی دارند.

آیا لیفت با نخ یا هایفو راهی مناسب برای مبارزه یا جلوگیری از پیری پوست هستند؟

روشهای متعددی به منظور جوانسازی و بازسازی پوست در بازار وجود دارد و می تواند در بازسازی سلولهای آسیب دیده پوست موثر باشد که دو نمونه از آنها را در ادامه معرفی و مقایسه خواهیم نمود.

هایفوتراپی چیست؟

هایفو تراپی یک روش جوانسازی و بازسازی پوست است که برای همه افرادی که دچار پیری پوست شده اند بسیار کارآمد است.

هایفو در واقع روشی برای لیفت صورت و کشیدن پوست است. در هایفو تراپی  دستگاه با وارد کردن اشعه هایی به برخی لایه های پوست وارد کرده و آنها را وادار به بازسازی و ساخت بیشتر کلاژن می کند. این اشعه به هیچ وجه ضرری برای پوست نداشته و بلکه بسیار مناسب و کارآمد  و رایج است.

هایفو چگونه کار می کند؟

هایفو برای چه افرادی مناسب تر است؟

هایفو برای تمامی افراد از جمله آقایان و خانمهایی که دچار شل شدگی پوست و یا پیری پوست شده اند بسیار کارآمد بوده و دارای مزایای فراوان نسبت به دیگر روشهای لیفت صورت است.

هایفو برای افراد زیر بسیار مناسب است:

 1. افرادی که بعد از کاهش وزن دچار افتادگی پوست شده اند
 2. افرادی که خطوط عمیق پیشانی یا خنده دارند
 3. افرادی که دارای  دور چشم سیاه و پلکهای افتاده هستند
 4. افرادی که دارای منافذ باز پوستی هستند
 5. افرادی که دارای غبغب هستند

برای خرید و تهیه محصولات هایفو به لینک های مرتبط زیر مراجعه کنید:

مزایای هایفو

هایفو علاوه بر خاصیت اصلی خود که  لیفت و جوانسازی پوست است، دارای مزایای بیشماری است.

برخی از این مزایا نسبت به دیگر روشها عبارت اند از:

 1. بدون خونریزی است 
 2. خبری از درد نیست
 3. جراحی نیست
 4. عدم باقی ماندن جای زخم
 5. نتیجه ۱۰۰ درصد و ماندگار
 6. عدم نیاز به استراحت
 7. طول درمان کوتاه (جلسات کم)
 8. کم هزینه‌تر بودن آن

دیگر روشهای درمان افتادگی پوست نیاز به جراحی، بستری و انجام آزمایشاتی قبل از درمان دارند که هایفو از آنها به دور است. بنابراین این روش درمانی بسیار آسان به شمار می رود.

معایب هایفو

یکی از عمده ترین معایبی که هایفو تراپی در مقایسه با لیفت با نخ به همراه دارد این است که فردی که تحت جوانسازی پوست به این روش است نمی تواند بلافاصله نتیجه را ببیند. بنابراین باید صبوری به خرج داده و طول دوره درمان را سپری نمایند.

لیفت با نخ چیست؟

لیفت نخ با صورت از دیگر روشهای درمان افتادگی پوست بوده که دربین افراد جا افتاده است. در این روش پزشک با قرار دادن نوعی نخ در نقاط مختلف صورت پوست را کشیده و به سمت عقب می کشد. در این هنگام افتادگی و شل شدگی های ناشی از پیری پوست کشیده شده و جوان به نظر می رسند. این نخ ها  جذبی بوده و نسبت به بدن بیمار بین ۶ ماه الی ۱ سال  باید ترمیم شوند چرا که اثر آنها از بین خواهند رفت.

لیفت صورت مناسب چه بخشهایی از صورت است؟

لیفت صورت با نخ در نقاط مختلف صورت به کار می رود. 

 1. گونه ها
 2. شقیقه
 3. ابرو
 4. غبغب
 5. بینی
 6. پیشانی
 7. دیگر نواحی صورت

موارد ذکر شده از تمامی نقاطی هستند که با نخ قابل لیفت بوده و جوانسازی به همراه می آورد. با انجام لیفت توسط نخ در این نواحی علاوه بر لیفت، کلاژن سازی صورت می‌گیرد که موجب بهبود فرم آن ناحیه نیز خواهد شد.

عکس انداختن لیفت با نخ گونه

عوارض لیفت  با نخ

این روش علاوه بر زیبایی و جوانسازی را که به همراه می آورد دارای معایبی است که بد نیست در مقابل روش هایفوتراپی آن را بدانید.

 1. ماندگاری  و دوام کمتر
 2. احتمال خطا و آسیب رسی
 3. درد
 4. گاهی خونریزی
 5. هزینه گرانتر نسبت به هایفوتراپی
 6. باقی ماندن جای زخم 

هایفوتراپی بهتر است یا لیفت با نخ

پس از بررسی های این دو روش درمانی حال باید بدانیم هایفوتراپی بهتر است یا لیفت با نخ بله به کارگیری رو هایفوتراپی بسیار بهتر و کارآمدتر است. درست است که برای مشاهده نتیجه شما باید تمام مراحل و جلسات هایفوتراپی به پایان برسد اما در نتیجه، مشاهدات و  پاسخی که از این روش دریافت می کنید ماندگار بوده و عوارض جانبی به همراه ندارد.

علاوه بر آن گاهی نخ هایی که در روش لیفت با نخ به کار گرفته می شود، نامرغوب بوده و ممکن است فرد را دچار عفونت کرده و مشکلات بیشتری به همراه بیاورد. 

البته باید بدانید به کارگیری هر روش درمانی نیاز به تخصص شخص داشته و اگر فردی که قصد انجام این کار را دارد پزشک یا متخصص نباشد می تواند عواقب خطرناک را برای فرد به همراه بیاورد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

تماس واتساپ دانلود اپلیکیشن