کرم پودر دائم چیست؟ زیبایی و جوانی همیشگی با کوکتل بیبیگلو

ماندگاری کرم پودر دائمی 

کرم پودر دائم چیست؟

آیا شما هم جزو افرادی هستید که همیشه از کرم پودر برای پوشش‌ دهی پوستتان استفاده ‌‎می‌کنید و از این استفاده دائمی خسته‌ شده‌ اید؟ از اینکه مرتب باید کرم های سنگین روی پوستتان باشد و روزنه‌ های پوستتان را ببندد ناراحتید؟ تصور کنید دیگر لازم نباشد کرم پودر استفاده‌ کنید و بدون آن پوستی صاف، شفاف و روشن داشته‌ باشید. باید بگوییم چنین چیزی دیگر رویا نبوده و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته امکان‌ پذیر است.

کرم پودر دائم یا bb glow یکی از جدیدترین تکنیک های بکار رفته برای جوانسازی پوست می‌ باشد و در ایران مشتاقان زیادی پیدا‌ کرده‌ است. در واقع bb glow یک تکنیک است نه برند، ولی بسیاری تصور می‌کنند یک برند آرایشی و بهداشتی است. این تکنیک شما را تا مدت ها از استفاده از کرم پودر ها بی‌نیاز‌ می‌کند و به شادابی و روشن‌ شدن پوست و رفع لک ها کمک‌ خواهد‌کرد.

در این روش کرم پودر دائمی با استفاده از میکرونیدلینگ به پوست تزریق‌ می‌شود. این پودر از لحاظ ظاهری چیزی شبیه به رنگ های مخصوص تتو بوده، اما با آن متفاوت است. یعنی امکان انجام این روش به صورت میکرو پیگمنتیشن وجود‌ ندارد، زیرا ترکیبات مواد کاملا با هم فرق‌ می‌کنند.

این پودر در قالب مزو با ترکیبات گیاهی، شیمیایی و درمانی برای روشن‌ سازی و درخشندگی پوست بکار می‌رود. از ترکیبات این پودر آلبوتین، ناسین، پلی آمید هستند که برای پوست کاملاً بی‌ ضرر هستند و عوارضی ندارند.

 

کوکتل بیبیگلو ووگ

  • جهت مشاهده و خرید کوکتل زیبایی اورجینال (کرم پودر دائمی) از برند ووگ هلندی لطفا روی تصویر بالا کلیک نمایید.

 

روش کار کرم پودر دائمی و نیدلینگ

این شیوه با استفاده و بکارگیری تکنیک میکرونیدلینک صورت‌ می‌گیرد، بدین صورت که پیگمنت های طبیعی را به لایه اپیدرم پوست تزریق‌ می‌کنند. تکنیک bb glow درد یا خونریزی نداشته و با سوزن های نانو انجام‌ می‌شود. بعد از انجام می‌توانید نتیجه را فوراً ببینید. با این شیوه پوست تمیز، منافذ بهبود یافته و باعث رشد سلول های جدید در پوست می‌شود.

در صورت تمایل به انجام این تکنیک بر روی پوست تان حتما از متخصص کمک‌ بگیرید و به افراد نا‌ آگاه و غیر‌ متخصص رجوع‌ نکنید که صدمات جبران‌ ناپذیری به پوست تان وارد می‌‌آورد. زیرا تکنیک حساسی است.
این روش بهترین روش درمان برای لک و کک‌ و‌ مک است.

مزیت ها و تأثیر کرم پودر دائم

• نداشتن درد و خونریزی و نبود نیاز به استراحت بعد از درمان
• خنثی‌کردن رادیکال های آزاد
• کاهش میزان ملاتونین سازی در پوست و کمک به بهبود رفع چین‌ و‌ چروک
• نبستن منافذ همچون کرم پودرها
• تفاوت با مواد آرایشی و میکروپیگمنتیشن
• درخشندگی و روشن‌ سازی پوست و جوانسازی
• تغییر رنگ پوست
• رفع تیرگی زیر چشم
• رفع کک‌ و مک
• آراستگی بدون نیاز به آرایش
• درمانی برای بیماران پوستی و سرطانی، سوختگی و جراحت
• مناسب ورزشکاران
• ضدپیری
• رفع تیرگی آرنج و زانو

مدت زمان ماندگاری کرم پودر دائمی

ماندگاری این تکنیک بستگی به واکنش پوست شما دارد. زمان معمول بین ۶ تا ۸ ماه ماندگاریست، اما بسته به پوستتان تا ۱۰ماه هم می‌تواند باقی‌ بماند.

میزان روشن‌شدن و شفافیت پوست

Bb glow میزان ۲ تا ۳ درجه پوست شما را از آنچه هست روشن‌ تر و شفاف‌ تر می‌کند. البته باید دوره درمان را کامل انجام‌ دهید.

هزینه مورد نیاز برای کرم پودر دائم

هزینه این تکنیک بستگی به محلی است که برای این کار به آنجا می‌روید. به نوع منطقه زندگی هم مرتبط است. اما بطور متوسط بین ۴۰۰هزرا تومان تا ۱میلیون توامن هزینه بر می‌دارد. مقدار هزینه آن بستگی به مواد مصرفی و نوع آن دارد که متخصص برایتان بکار می‌برد.

تعداد جلسات مورد نیاز

بسته به نوع پوستتان که متخصص آن را تعیین‌ می‌کند، تعداد جلسات متفاوت است. معمولاً هر بیست روز دو یا سه بار و به مدت دو ماه صورت بگیرد.

آیا روش bb glow ضرر داشته و آسیب‌رسان است؟

باید بگویم نه تنها این روش ضرری ندارد و بی‌خطر و مطمئن است، بلکه به رفع چین‌ و‌ چروک های صورت و لکه‌ ها نیز کمک‌ کرده و پوستی مرطوب به شما هدیه‌ می‌دهد. چون در این تکنیک از مواد آبرسان و جوانساز پوست استفاده‌ می‌شود. البته باید حتما تحت نظر متخصص کار بلد انجام‌ شود.

مراقبت های ویژه بعد از انجام تکنیک

بعد از انجام bb glow باید مراقبت های ویژه‌ای انجام دهید؛ نظیر استفاده مکرر از ضد آفتاب استاندارد، چون پوست به آفتاب حساس‌ می‌شود. نکته دوم استفاده از کرم آبرسان و ترمیم‌کننده است.

برندهای موجود در بازار ایران

در حال حاضر مواد این تکنیک در ۲ برند وجود دارد. برند styve و vougue pigmentation از برندهای معروف و مطمئن در ایران هستند. به هیچ وجه از محصولات ناشناخته و فیک استفاده‌ نکنید. چون آسیب به پوستتان وارد‌ می‌کنند.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*