هزینه پاکسازی پوست با میکرودرم ابریژن چقدر است؟

هزینه میکرودرم ابریژن و پاکسازی پوست چقدر است؟

هزینه میکرودرم ابریژن برای پاکسازی پوست چقدر است و نرخ هر کلینیک به چه صورت است؟ این سوال یکی از اصلی ترین دغدغه های کسانی است که تصمیم دارند برای انجام میکرودرم ابریژن اقدام کنند. اگر شما هم یکی از کیس های کاندید برای انجام این روش درمانی نوین هستید، پیشنهاد میکنیم با ما همراه باشید تا به طور کامل از هزینه های این روش مطلع شده و درباره میکرودرمی بیشتر بدانید.

البته این امر برای تمام زیبا جویان تقریبا بدیهی است که میکرودرم یکی از جدیدترین و بهترین روشهای جوانسازی و پاکسازی پوست است.

میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن در حقیقت یک عمل زیبایی غیر تهاجمی است. متخصص کریستال های ریز را با استفاده از دستگاه که دارای هندپیس های مخصوص به خود می باشد، به آرامی روی سطح پوست مالیده و آن را لایه برداری میکند، سَری های این دستگاه روی پوست اسپری یا مالیده می شوند و لایه سطحی آن را از بین می برد. هدف از این کار جوان تر نشان دادن پوست است.

این روش برای بیماران دردناک نمی باشد. طبق آمار آکادمی پوست آمریکا (AAD) تخمین زده شده است که ۳۰ تا ۴۰ دقیقه برای صورت و ۲۰ دقیقه برای گردن انجام این روش طول می کشد. پس از آن، ممکن است تورم خفیف یا علائمی شبیه آفتاب سوختگی برای چند روز روی پوست خود ببینید که با مصرف داروهای تجویز شده به زودی از بین می روند.

افراد بسته به نوع پوست و دلیل درمان می‌ توانند به‌ صورت هفتگی، هر ۲ هفته یا ماهانه برای انجام میکرودرم اقدام کنند.

اکثر افراد برای جوانسازی پوست صورت و گردن درخواست میکرودرم ابریژن می کنند، اما متخصص می تواند این روش را در هر ناحیه ای از پوست که صلاح می داند انجام دهد.

دستگاه میکرودرم ابریژن + کاربرد

عکس قبل و بعد از انجام میکرودرم

هزینه میکرودرم به چه عواملی بستگی دارد؟

طی یک پرس و جو ساده از دوستان، آشنایان یا حتی کلینیک های مختلف، متوجه خواهی شد که هزینه پاکسازی پوست با میکرودرم در همه کلینیک ها نزد دکتران یکسان نیست. چرا؟! چون این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که به بررسی آنها می پردازیم:

تعداد جلسات مراجعه

اگر مشکل پوستی دارید و هر چه دیرتر برای درمان مشکل خود اقدام کنید، به طور طبیعی دیرتر نتیجه خواهی گرفت. به همین دلیل زمانی که به محض ایجاد شدن مشکل پوستی به پزشک مراجعه می کنید، زودتر نتیجه بهبودی را مشاهده خواهید کرد. 

در نتیجه زمانی که پوست شما بیشتر با این مشکل سر می کند، به تعداد جلسات درمانی بیشتری برای مراجعه به پزشک نیاز دارید. که به ازا هر جلسه؛ هزینه آن جدا محاسبه می شود.

به طور کلی میتوان گفت تعداد جلسات میکرودرم از دو هفته شروع شده و می تواند تا یک ماه ادامه داشته باشد.

تعداد جلسات معمولا ۸ تا ۱۰ جلسه بنا به تشخیص متخصص در نظر گرفته می شوند.

نوع کلینیکی که به آن مراجعه می کنید

یکی از موارد مهمی که در تعیین هزینه موثر می باشند، نوع کلینیک انتخابی شماست. همچنین موقعیت مکانی کلینیک هم اهمیت بسیاری دارد. به طور مثال ممکنه قیمت کلینیک شهرها با شهرستان ها کمی متفاوت باشد.

معمولا در هر شهری نرخ کلینیک های بالا شهر به دلیل مالیاتی که می پردازند، نرخ بالاتری نسبت به دیگر مناطق آن شهر دارند. اما از آنجا که یک نرخ ثابت برای همه تعیین شده است، اختلاف بسیار زیادی با هم ندارند.

همچنین لازم به ذکر است از آنجا که نکات بهداشتی به طور کامل برای هر مراجعه کننده انجام می شود، شامل تعویض روپوش، ملحفه تخت و… همه به هزینه میکرودرمی اضافه می شوند.

چه قسمتی از پوست نیاز به میکرودرم دارد؟

لازم است بدانید که میکرودرمی تنها روش درمان بافت پوست بدون استفاده از دارو و یا عمل های جراحی است. از آنجا که این روش برای از بین بردن بافت آسیب دیده از پوست می باشد، هرچه قسمت نیاز به درمان وسیع تر باشد، طبیعتا هزینه بیشتری دارد.

نوع لایه برداری پوست و عمق پاکسازی

یکی از عوامل تاثیر گذار روی تعیین هزینه میکرودرم عمق پاکسازی می باشد. هر چه میزان آسیب به عمق پوست بیشتر باشد، ممکن است قیمت کمی تغییر پیدا کند.

به طور طبیعی پوست هر فرد پس از ۲۵ سالگی وارد روند سالخوردگی می شود. اینکه چگونه به آن رسیدگی می کنید و از چه موادی کمک می گیرید، می تواند تاثیر بسزایی در کند کردن این فرآیند داشته باشد. به همین منظور بهتر است برای جلوگیری از پیری پوست به یک پزشک متخصص زیبایی مراجعه کنید.

سه عامل مهم میزان عمق و آسیب به پوست را مشخص می کنند. که شامل موارد زیر هستند:

  • قدرت دستگاه
  • سرعت کار
  • تعداد دفعات عمل میکرودرم

نرخ میکرودرم در تهران و کرج چه تفاوتی با شهرستانها دارد؟

همانطور که قبل تر هم به آن اشاره کردیم، به طور معمول چون میزان مالیات تعلق گرفته به این شهر ها به مراتب بیشتر از شهرستان ها هستند، هزینه ها هم به مراتب کمی بالاتر است. این هزینه نسبت به کلینیکی که انتخاب می کنید، کادر درمان و میزان تجربه پزشک و موقعیت مکانی مشخص می شود. ولی به طور کلی از آنجا که تعرفه برای کلینیک های شهرها یکی است؛ این اختلاف چندان برابر نیست.

بهترین نمونه های دستگاه میکرودرمی سالنی، کلینیکی و خانگی:

  1. دستگاه میکرودرم آبریژن ۸۰ پاسکال استارمکس
  2. میکرودرم آبریژن پودری استارمکس
  3. میکرودرم آبریژن پودری ۳ سیستم استار مکس جدید
  4. میکرودرم ابریژن نیوفیس استارمکس دو موتوره + گارانتی مادام العمر
دیدگاه‌ها ۰

*
*

تماس واتساپ دانلود اپلیکیشن