فشیال

فیشیال پوست یکی از روش‌های جدید برای مراقبت از پوست است. فیشیال که مراحل مختلفی دارد، باعث روشن‌تر شدن پوست و حفظ جوانی و زیبایی و تازگی پوست آن می‌شود.
فیشیال پوست،  مجموعه‌ای از شیوه‌های مراقبتی است که روی پوست صورت انجام می‌شود و شامل انواع روش‌های درمانی و زیبایی است. هدف نهایی فیشیال پوست، بهبود ظاهر پوست و کمک به آرامش و نرمی و لطافت آن است. در واقع هر فرایند فیشیال پوست با توجه به نوع پوست شما و ویژگی‌های خاص پوست صورتتان، ممکن است متغیر باشد. در واقع برای اجرای فرایندهای درمانی مختلف، همه این عوامل در نظر گرفته می‌شود و بعد، درمان‌های گوناگون و محصولات مختلف مورد استفاده در فرایند، انتخاب می‌شود. مثلا برای کسانی که پوست‌های حساسی دارند، لایه برداری پوست صورت با ماسک های طبیعی انجام می شود. برای بیشتر افراد، فیشیال پوست به معنای تمیز کردن عمقی آن از آلودگی‌ها است ولی برخی از فرایندهای فیشیال، چیزی فراتر از تمیز کردن عمقی پوست است و مراحل مختلفی دارد.

فیشیال چیست؟

فیشیال پوست یکی از روش های جدید آرایشی برای نگهداری از پوست است. فیشیال که مرحله های مختلفی دارد، سبب روشن تر شدن پوست و حفظ جوانی و زیبایی آن می شود.
بهتر است براى به کاربستن این نوع مراقبت ها، از یک متخصص زیبایی حاذق و با تجربه استفاده کنید که آموزش های مخصوص به مراقبت هاى پوستى را دیده باشد.

بطور کلى، یک متخصص آرایشی مجاز به ارائه مراقبت هاى مربوط به صورت است، ولی تخصص اصلی آن ها در مورد مو است، پس امکان دارد براى بهره بردن از خدمات مراقبت هاى مربوط به صورت گزینه ى خوبى نباشند. محیط اینگونه مراکز معمولاً ارام است و این اشخاص در رابطه با صورت تخصص هاى خوبى دارند.

مزایای فیشیال چیست؟
– با یک جلسه آن به چند هدف درمانی و مراقبتی پوست خواهید رسید.
– پاک سازی پوست از الودگی های محیطی و رادیکال های ازاد
– ماساژ صورت باعث ایجاد احساس ارامش و رها شدن از اضطراب می شود.
– جوانسازی، کاهش چین و چروک ها، شادابی و درخشان شدن پوست
– برطرف کردن اسیب های پوستی و بهبود گردش خون
– برطرف کردن جوش های سرسیاه، سرسفید و منفذهای باز
– لیفت و سفت شدن پوست
فیشیال پوست

محصولات مرتبط با پاکسازی و فشیال پوست:

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*

تماس واتساپ دانلود اپلیکیشن