دستگاه هایفوتراپی: فروش و کاربردهای دستگاه هایفو در جوانسازی و لاغری!

فروش ویژه دستگاه هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

از پیشرفته ترین تکنولوژی های حال حاضر می باشد، میتوان به دستگاه هایفوتراپی (HIFU) اشاره کرد.

هایفوتراپی چیست ؟

همانطور که می دانید هایفو (HIFU) روشی است برای لیفتینگ صورت بدون نیاز به عمل جراحی.

هایفو چه کاری برای پوست انجام می دهد و چه فایده ای دارد؟

هایفو (HIFU) عمل لیفتینگ و جوانسازی  را در یک جلسه انجام می دهد.

علاوه بر لیفتینگ و جوانسازی :

همچنین برای لاغر کردن سایر اندام های بدن هم مورد کاربرد قرار گرفته است.

مکانیزم دستگاه هایفو چیست ؟

هایفو و مکانیزم انجام آن در هایفوتراپی از امواج اولتراسوند (مافوق صوت) استفاده می شود.

تکنولوژی دستگاه هایفو چیست؟

این امواج با کمک تکنولوژی بسیار پیشرفته توسط وسایلی شبیه به لنز های عدسی مانند که می توانند صوت را در نقطه ای کانونی متمرکز نماید در نقطه ای از عمق دلخواه متمرکز و تابانده می شود که نتیجه آن ایجاد گرمای موضعی در نقاط و اعماقی دقیق از پوست و بافت زیرین می باشد و بقیه کار با همان توضیح قبلی تخریب کلاژن های قدیمی و بازسازی کلاژن جدید می باشد.

طول موج ایجاد شده چه می کند ؟

این طول‌ موج، به‌ همراه خود حرارت و انرژی معینی را به SMAS وارد نموده و در‌طی مراحل زیر، باعث جوانسازی و کشیــد‌گی و لیــفت پـوست  می‌شود:

الف ـ جوانسازی پوست

اگر موج ناشی از اولتراسوند بتواند در عمق ۳ میلی‌متری پوست، یعنی در لایه‌ درم رتیکولر، حرارتی معادل ۶۰ درجه‌ی سانتی‌گراد را ایجاد نمایند، این درجه حرارت باعث بازیابی حیات یا نئوسنتز در تبدیل کلاژن‌ها و الاستین‌های کهنه و بی‌کیفیت و فاقد اثرات جوانسازی،به سلول های عامل جوانسازی تبدیل شود.

روند این بازیابی حیات کلاژن‌ها و الاستین‌ ها باعث کم عمق‌ شدن چین‌ و‌ چروک‌ های صورت و ایجاد طراوت و جوانی در پوست می‌گردد.

ب‌ـ لیفتینگ صورت، گردن و غبغب

معمولاً لایه‌ عضلانی SMAS، همانگونه که اشاره شد مانند فونداسیون و پایه‌ ای که تمامی لایه‌های پوست روی آن قرار‌گرفته، در عمق ۴٫۵ ‌میلی‌متری پوست استقرار یافته است.

روند جوانسازی با دستگاه هایفوتراپی تا چه مدت در پوست ادامه دارد؟

روند جوانسازی و بهبودی در کلاژن سازی تا ۳ ماه بعد از پروسه هایفو ادامه می یابد.

امواج الترا سوند چه حرارتی را ایجاد می کند ؟

امواج اولتراسوند که برای هدف قرار‌دادن SMAS تولید و به داخل پوست هدایت می‌شوند، در‌این عمق و در داخل لایه‌ SMAS، نقاط دایره‌ای متحدالمرکزی را به‌وجود می‌آورند که در مرکز این دایره حرارتی معادل‌۷۰ درجه‌ی سانتی‌گراد را ایجاد می‌نمایند.

در‌این درجه حرارت،اتفاقات پیچیده‌ای در ارگان‌های SMAS، از‌جمله فیبریل‌های عضلانی اتفاق می‌افتد که درنهایت باعث ایجاد انقباض، سفتی و افزایش حجم عضلات صورت، گردن و دکولته‌ می‌گردد که حاصل آن بر‌طرف‌ شدن افتادگی، شلی و لاغری عضلات و جوانسازی چهره می‌باشد.

اثرات این تکنیک چه مدت ماندگاری دارد؟

پایداری این لیفتینگ بدون جراحی و غیر تهاجمی، نسبتاً طولانی بوده و ماندگاری آن معمولا تا دو‌ سال می‌ باشد.

هایفو هیچ اثر فیزیکی ندارد و یک تکنیک جوانسازی کاملا غیرتهاجمی است:

برخلاف روش های جراحی و لیزر، بعد از انجام هایفو شواهدی از برش، بخیه، کبودی، قرمزی، زخم و التهاب بر روی پوست دیده نمی شود و فرد به راحتی می تواند کارهای معمول روزمره خود را ادامه دهد و نیاز به استراحت و نقاهت خاصی نیست.

دومین نکته این است که انجام تنها یک جلسه هایفو باعث بروز بهبودی به مدت یک تا سه سال می گردد و برخلاف روش های لیزری نیاز به تکرار ماهانه چندین جلسه ندارد.

اثر هایفو با بالا رفتن سن کم می شود :

ناگفته نماند چون پوست بافتی زنده و پویا هست بعد از هر روش جوانسازی، روند تغییرات سنی ادامه می یابد و عملا هیچ روشی اثری دایمی ندارد اما اثر هایفو با یک جلسه درمان تا مدتی طولانی به ویژه در صورت رعایت اصول نگهداری پوست باقی می ماند.

آیا دستگاه هایفوتراپی یک روش اقتصادی و به صرفه است؟

از نظر اقتصادی در مقایسه با روشهای جراحی انجام هایفو کم هزینه تر می باشد.

موارد استفاده از هایفو :

موارد استفاده از هایفو بالا کشیدن ابروها ، رفع افتادگی پلک ، رفع چین و چروک اطراف چشم ، درمان تیرگی و سیاهی دور چشم ، لیفت چانه ،رفع خط خنده، از بین بردن خط اخم ،رفع غبغب ، لیفت صورت لیفت گردن، لیفت پیشانی ، زاویه دار کردن فک

لاغری با هایفو چیست؟

هایفوتراپی درمانی غیرتهاجمی برای لاغری موضعی صورت و بدن است که از اولتراسوند متمرکز با شدت بالا (هایفو) برای از بین بردن دائمی چربی‌هایی استفاده می‌کند که معمولاً در جلوی شکم و پهلوها انباشته می‌شوند. این روش غیرجراحی بیمار را از اندامی متناسب‌تر و لاغرتر برخوردار می‌ سازد.

چگونه با هایفو لاغر می‌شویم؟

هایفوتراپی بر این اصل استوار است که اگر سلول در دمای بالاتر از ۵۶ سانتی گراد در حدود یک ثانیه قرار گیرند، مرگ سلول حتمی است. گرمای اولتراسوند واکنش بافتی دوگانه‌ ای را در ناحیه درمان ایجاد می‌کند.

از یک طرف سلول‌های چربی ناحیه مورد نظر برای همیشه از بین می‌رود و از طرف دیگر کلاژن پیرامون ناحیه درمان منقبض می‌شود و به این ترتیب از شل شدن بافت پس از درمان جلوگیری می‌شود.

نواحی که میتوان با هایفوتراپی لاغر کرد:

ناحیه‌ های قابل لاغر شدن با هایفو شکم پهلوها پشت بدن ناحیه ران مانند سمت داخلی ران باسن بازوها غبغب  می باشد.

اما هایفو مناسب چه افرادی نمی باشد؟

  • در افرادی که دارای دیابت پیشرفته هستند
  • وجود پروتز فلزی در ناحیه درمان
  • وجود عفونت فعال در ناحیه درمان
  • خانم های باردار
  • افراد زیر ۳۰ سال

برای مشاهده و خرید انواع دستگاه هایفو خانگی و پروفشنال کلینیکی لطفا از این لینک اقدام فرمایید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

تماس واتساپ دانلود اپلیکیشن